Programe Forum - Welcome
Polaku shkon në shtëpi publike dhe gjen gruan prostitutë   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Polaku shkon në shtëpi publike dhe gjen gruan prostitutë

Shko poshtë

Polaku shkon në shtëpi publike dhe gjen gruan prostitutë   Empty Polaku shkon në shtëpi publike dhe gjen gruan prostitutë

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 7:17 am

Një shtetas polak që shkoi në një bordello për seks me një prostitutë ka pasur fatin e keq se është përballur me gruan e tij e cila fshehurazi punonte në të njëjtin vend.
Pas 14 vjet martese, çifti vendosi të ndahej pas incidentit të ndodhur në shtëpinë ku shfrytëzoheshin prostitutat.
Bashkëshorti ka thënë se e dinte që gruaja e tij punonte si shitëse. Ndërkohë, fati i ka rezervuar atij në dhomë pikërisht gruan e tij pasi në sportel kishte kërkuar seks me një prostitutë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Polaku shkon në shtëpi publike dhe gjen gruan prostitutë   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi