Programe Forum - Welcome
Shkëmbim zjarri në Peqin, grabitësit vrasin efektivin e policisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkëmbim zjarri në Peqin, grabitësit vrasin efektivin e policisë

Shko poshtë

Shkëmbim zjarri në Peqin, grabitësit vrasin efektivin e policisë Empty Shkëmbim zjarri në Peqin, grabitësit vrasin efektivin e policisë

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 7:18 am


Një efektiv policie u vra pas mesnate me armë zjarri nga dy grabitës. Ngjarja ka ndodhur në Pajovë të Peqinit.
Njoftohet se oficeri i policisë Sabit Caka, 51 vjec, babai i kater femijeve, ka mbetur i vrarë me armë zjarri.
Ai së bashku me një koleg të tij u konfrontuan me dy persona që po tentonin të grabisnin transformatorin e Pajovës.
Nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur edhe një polic i plagosur. Autoret e ngjarjes jane ende te panjohur nderkohe mesohet se njeri prej tyre ka mbetur i vdekur ne vendin e ngjarjes nga shkembimi i zjarrit me forcat e policise.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shkëmbim zjarri në Peqin, grabitësit vrasin efektivin e policisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi