Programe Forum - Welcome
Krujë, polici vret me armë 37-vjeçarin, edhe djali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Krujë, polici vret me armë 37-vjeçarin, edhe djali

Shko poshtë

Krujë, polici vret me armë 37-vjeçarin, edhe djali Empty Krujë, polici vret me armë 37-vjeçarin, edhe djali

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 5:54 am


Dy vëllezër dhe një adoleshent janë ndaluar nga policia e Durrësit në lidhje me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Bushnesh të Krujës.
burimet zyrtare thanë se një punonjës policie akuzohet se ka kryer vrasjen e shtetasit Viktor krosi, 37 vjeç. Sipas informacionit të policisë lokale, viktima është 38- vjeçari Viktor Krosi, kurse për autor akuzohet punonjësi i policisë së Krujës, Llesh Gjergji 49 vjeç.
Uniformat blu të Durrësit kanë ndaluar gjithashtu për këtë ngjarje djalin e policit Llesh Gjergji, shtetasin Pal Gjergjin 18 vjeç dhe vëllain e tij, Anton Gjergji.
Paraprakisht, dyshohet se shkak i krimit është bërë një konflikt pronësie, pasi viktima dhe autori përveçse janë të afërm, janë edhe fqinj. Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Krujë, polici vret me armë 37-vjeçarin, edhe djali Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi