Programe Forum - Welcome
 Barsaleta me bjonde People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Barsaleta me bjonde

Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:39 pm

Shkon
nje bjonde per te blere nje TV, dhe e pyet Shitesin:

-Sa kushton ky TV? Shitsi i kthen pergjigje edhe i thote:
- Nuk ua shesim

kete TV Bjondeve. Atehere bjondja shkon ne shtepi dhe I
lyen floket e kuqe

dhe perseri kthehet tek ky dyqani, dhe prap e pyt
shitesin: -Sa kushton ky TV?

Shitesi perseri ja kthen pergjigjen: - Nuk ua shesim
Bjondeve

Bjondja habitet dhe e pyt Shitesin: - Nga e dije ti qe jam
Bjonde?

Shitesi I pergjigjet:-E dija sepse kjo nuk eshte TV, por
eshte Microwave per te ngoh ushqimin!!


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:39 pm

Ishte
nje here nje bjonde dhe sheh nje burre duke fryre gomat e makines shkon dhe e
pyet cfare po ben?

Po fryj makinen thote burri.

po atehere pse i mban xhamat hapur?


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:39 pm

PYETJA: Cka ben biondina se pari kur te zgjohet ne mengjes? PERGJIGJE: Vishet dhe shkon ne shtepi.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:39 pm

Cfare ben nje bjonde para pasqyres me syte e mbyllur?
Do te shikoje se cfare pamje ka kur fle gjume.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:40 pm

Pse bjondet kur flasin e tundit gjithmone koken?
Per te bere kontak ato 2 neurone te vetme qe kane.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:40 pm

Ishin dy bionde dhe po ecnin ne park, dhe papritur njera thote..
- ua sa keq nje zog i ngordhur...
- ku eshte???- thote e dyta- dhe shikon larte ne qiell...


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:40 pm

FUTET NE NJE4 LOKAL NJE BJONDE NUDO DHE AFROHET AFER BANAKUT DHE POROSIT NJE BIRRE POR BANAKJERI RRI I HUTUAR DHE KJO PASWI E SHEF I THOTE HE MER LAL NUK KE PARE NDONJE HERE FEMER NUDO DHE KY I PERGJIGJET KAM PARE POR PO MENDOJ NA DO TI NXJERESH LEKET.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:40 pm

Në qoftë se një bjondinë dhe një zeshkane binë nga një ballkon, cila mbërrin më shpejte në tokë?
Zeshkanja sepse bjondina duke ra teposhtë duhet me pyet dikend ka është rruga.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:40 pm

Pse bjondinet mbajne një gotë të zbrazët në frigorifer?
Ndodhë se ndonjë mysafir vjenë edhe asgjë nuk done te pijë.


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:49 pm

Rrypi

policia rrugore nalon nje bjonde qe po ngiste makinen
i thot polici: pse se ke ven rrypin?
bjondja;
nuk me shkon me rrobat qe kam veshur


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:49 pm

Nje burr dhe nje bjonde jane duke u mbytur ne det dhe bjondja bertet NDIHME NDIHME .....por nuk i degjon asnjeri, e keshtu ky burri i thote:provojme te therrasim bashke se keshtu mund te na degjojne.
dhe bjondja therret:BASHKE BASHKE


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:50 pm

Nje brune dhe nje bjonde duke udhetuar ne autostrade. Brunes ne timon i ndalet makina.
Pse ndalove ? - pyet bjondja
- Nuk ka me nafte.
- Sa te zgjuara ju brunet, te isha une ne timon do kisha vazhduar te ecja


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:51 pm

NJE BJONDE VETE NE NJE NIGHT CLUB,NJEH NJE CUN DHE NUK HUMBT RAST TE KALONTE NATEN DUKE BERE SEX ME TE...NE MENGJES KY CUNI NGRIHET,I SJELL KAFENE TE KREVATE DHE E PYET:TE PELQEU SHPIRT?KJO NUK HAP GOJE,PO CNE QE SME FLET MI?-PYET PRAP CUNI...PO JA,ME KA THENE MAMAJA MOS TIU JAP KOFIDENCE NJEREZVE TE PANJOHUR!!!!!


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:53 pm

nje bjonde,nje brune dhe nje kuqalashe u zune rob.para se ti pushkatonin,iu dha shansi te thonin deshiren e fundit.
-une nuk kam asnje deshire tha brunia,dhe ne momentin qe do e pushkatonin thirri "termeeeeet".te gjithe u tremben dhe situata doli jasht kontrollit,brunia i shpetoi pushkatimit.
-edhe une nuk kam asnje deshire,tha kuqalashja,dhe ne momentin e pushkatimit klithi "vullkaaaan".shpetoi dhe ajo
bjondja,duke dashur te imitonte pararendeset,tha se nuk kishte asnje deshire dhe priti sa ti drejtonin armen..ne momentin e pushkatimit bertiti"zjaaaaaaaaaaarr"


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:54 pm

ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha sa me ka shkrir kjo e fundit looooool ahahahahahahaha


 Barsaleta me bjonde S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 1:00 pm

hahaha ajo e tv e fot Razz mcncdd


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Barsaleta me bjonde Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga scorpion prej Thu Jun 28, 2012 10:34 am

hahahah me sak e fort

scorpion
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 28/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Barsaleta me bjonde Empty Re: Barsaleta me bjonde

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi