Programe Forum - Welcome
Për seks sensacional People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Për seks sensacional

Shko poshtë

Për seks sensacional Empty Për seks sensacional

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 3:04 pm

Për seks sensacional F.0728105511882_m
Nëse nuk jeni të kënaqur me jetën tuaj seksuale mos u dëshpëroni. Ju sjellim disa këshilla përmes së cilave do të arrini deri te orgazma e shumëdëshiruar.

Kujdesuni që të jeni komodë
Eksperimentimi është i rëndësishëm, por mos provoni pozita për të cilat nuk jeni të përgatitur fizikisht. Diçka që ka sukses për ju, mund të mos i shërbejë partnerit tuaj. Mbani mend se çelësi i seksit të mirë është gjetja e pozitave, të cilat iu përgjigjen edhe juve edhe partnerit tuaj. Eksperimentimin bëjeni gradualisht, ashtu që në fund të ndjeni kënaqësi maksimale. Bisedoni me partnerin për pozitën më të mirë. Kjo do t’i shërbejë seksit të mirë.

Shfrytëzoni ndihmesa seksuale
Edhe pse shumëkush nuk beson në to, shfrytëzimi i vibratorëve gjatë seksit mund të ofrojë kënaqësi të madhe. Megjithatë, derisa shfrytëzohen ndihmesa të tilla seksuale, femra duhet të ketë kujdes që të mos e lë anash mashkullin e saj.

Fantazoni
Fantazia gjatë marrëdhënies seksuale ndihmon në momentet kur nuk jeni të ngacmuar. Fantazitë kanë fuqi të madhe dhe veprojnë si stimul i fuqishëm seksual, prandaj mos i shmangni.
Për seks sensacional Sensacional1
Eliminoni gjithçka që mund t’u pengojë
Para marrëdhënies seksuale kujdesuni që asgjë të mos u pengojë. Mos shikoni përkohësisht ndeshjen, orën, telefonin ose kompjuterin. Përkushtojuni aktit seksual sikur të keni një obligim të vërtetë, sepse derisa nuk pengoheni nga asgjë, kjo do të ndikojë në efekt.

Mos e shmangni pornografinë
Revistat, DVD-të dhe përmbajtjet pornografike në internet janë të dobishme për stimulim. Duke i shikuar njerëzit tjerë derisa po kryejnë marrëdhënies seksuale, do të shtohet dëshira juaj.

Biseda është shumë e rëndësishme
Ditët kur seksi ka qenë proces i qetë, i takojnë të kaluarës. Lirshëm bisedoni me partnerin në lidhje me atë se çfarë ju eksiton dhe për atë se çfarë ju kënaq. Kështu do t’ia zbuloni njëri-tjetrit shumë gjëra të rëndësishme. Gjatë aktit seksual mos hezitoni që me zë të shfaqni kënaqësinë tuaj, sepse edhe kjo mund të shtojë pasionin mes jush.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Për seks sensacional Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi