Programe Forum - Welcome
pershendetjeeeeeeee People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


pershendetjeeeeeeee

Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga AbbA prej Mon Sep 05, 2011 6:27 pm

mirmbremaa te gjitheve .un jam AbbA :).shpresoj tja kalojm mire bashk.thnx Master Razz

AbbA
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 05/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 6:39 pm

Mire se erdhe

Do ja kalosh mire se zben Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetjeeeeeeee Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 7:11 pm

Ela re Razz

Mire se erdhe Abbush :) Kalofsh sa me bukur ne forum Very Happy


pershendetjeeeeeeee S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:04 am

Aba mire se erdhe mes nesh,,uroj t'ia kaLosh bukur me neve pershendetjeeeeeeee 501676148

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga eGo0sTyle prej Tue Sep 06, 2011 2:57 pm

akoma gjalle ti...

eGo0sTyle
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 10/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:25 pm

mireserdhe...Wink


pershendetjeeeeeeee Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:31 am

mireserdhe...................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:09 pm

kenajqesi qe u bashkove me ne


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetjeeeeeeee Empty Re: pershendetjeeeeeeee

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi