Programe Forum - Welcome
Sportisti italian vjen me not në Vlorë nga Italia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sportisti italian vjen me not në Vlorë nga Italia

Shko poshtë

Sportisti italian vjen me not në Vlorë nga Italia Empty Sportisti italian vjen me not në Vlorë nga Italia

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 5:40 am


Notuesi italian Masimo Voltolina mbërriti në orën 14:20 në ishullin e Sazanit pasi ka përshkruar me not detin Ardiatik nga Pulia deri në Vlorë, një gjatësi rreth 85 km.
Sipas njoftimeve nga konsullata italiane në Vlorë, notari për shkak të motit të keq me dallgë nuk e prekur me dorë ishullin, por theu rekordin pak metra larg bregut të Sazanit.
“Udhëtimi” nga Italia drejt Shqipërisë, zgjati rreth 24 orë. Sportisti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sportisti italian vjen me not në Vlorë nga Italia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi