Programe Forum - Welcome
A ju tremb e ardhmja...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A ju tremb e ardhmja...?

Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 1:03 pm

Keni frike nga e ardhmja,shpesh na tremb e panjohura c'do te ndodhe si do jete e ardhmja ,c'mendoni ju per per te ardhmen.........?

Mua per shembull sme tremb aspak


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju tremb e ardhmja...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:37 pm

As mua s'me tremb asgje,,ca te vije eshte e mireseardhur si mire si keq

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 12, 2011 2:14 pm

ehh sme tremb aspakk ...
e mirpres ..ate qe ka shkruu zotii le te vijee Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:33 pm

Aspak.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:36 pm

Pak....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju tremb e ardhmja...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:57 am

Kam nje parandjenje qe do vdes e re Razz por nuk trembem jo...si te jete shkruajtur, ashtu te ndodhe...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:33 am

me tremb kur mendoj se nje dite nena ime sdo te jete pran meje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Master prej Tue Mar 13, 2012 7:03 pm

jo......


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju tremb e ardhmja...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:20 pm

asgje tjeter sme tremb vec faktit qe ndoshta nje dit prinderit e mi sdo jene me dhe ateher do jem vetem...Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju tremb e ardhmja...? Empty Re: A ju tremb e ardhmja...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi