Programe Forum - Welcome
Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Shko poshtë

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Empty Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 4:14 pm

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Mihrija-ne-plazh2
Mihrije Braha nuk dëshiron ta pranojë se ka hyrë në një fazë të jetës, ku trupi dhe fytyra marrin gjurmët e kohës.

Në fakt, do të ishte më mirë po të theksonim se trupi dhe fytyra e saj refuzojnë të pranojnë se Mihrija i ka shkelur me kohë të 40-at, pasi rrezaton bukurinë dhe energjinë e një 20-vjeçareje.
Këtë vit, për ta demonstruar më mirë këtë, Mihrija ka realizuar edhe një set të shkëlqyer fotografish me bikini, ku duket qartë se përse femrat edhe më të reja në moshë e xhelozojnë, sidomos kolege të saj…

E kur vjen puna te vitet për të cilat këngëtarja pyetet shpesh nëpër intervista, Mihrija ka gjetur një formulë të suksesshme.

Motoja e saj më e fundit është: “Shikoni fotot e mia, jo vitet”. Edhe pse tingëllon paksa arrogante kjo shprehje, në rastin e Mihrije Brahas funksionon më së miri, sepse forma e saj fizike sfidon të paktën një dekadë që ajo mban mbi shpinë.

Për të thuhet se përdor kremra të veçantë të krijuar enkas në laboratorët zviceranë, me formulën e ADN-së së saj, gjë që Mihrija vetë e ka mohuar, sikurse edhe operacionet plastike


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Empty Re: Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 4:32 pm

hajde yll hajde


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Empty Re: Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:07 pm

per ty vitet nuk ndryshojn me te then te drejten
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Empty Re: Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:10 pm

Sa e mire qe eshte eee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia Empty Re: Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi