Programe Forum - Welcome
Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave

Shko poshtë

Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave Empty Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:56 am

Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave Sex
Nje atak kardiak i ka marre jeten nje 28-vjecari pas 12 oreve te vazhdueshme seksi.
Mediat nderkombetare citojne se 28 -vjeçari Sergej Tuganov kishte vendodur bast ne shumen 5.000 euro se do te bente seks per 12 ore radhazi.
Sipas mediave, basti i vene me dy femrat e ka detyruar te riun te konsumoje një shishe viagra. Ne fakt vdekja ka ndodhur pak minuta pas vendosjes se bastit…ende pa mbushur 12 ore.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave Empty Re: Vë bast per 12 orë seks, vdes nga viagra brenda pak minutave

Mesazh nga Embelsira prej Thu Sep 08, 2011 6:51 am

Epo ka dashur te bej qef i shkreti i ka dhene forces se trupit edhe iku per shel ky haha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi