Programe Forum - Welcome
65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare

Shko poshtë

65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare Empty 65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:57 am

65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare Gjoksi
Një 65-vjeçare e quajtur Joan Lloyd ka operuar gjokset, duke i rritur përmasat e tyre në përpjekje çpër tu dukur po aq seksi sa një 20-vjeçare.

Protagonistja e ngjarjes së pazakontë pa mëdyshje ka paguar 4200 euro për operacionin në gjokse.
e moshuara ka thënë se këtë veprim e ky kryer sepse do të fillojë një mardhënie të re dhe se do të ndjehet njëjtë si një 20-vjeçare në raportet seksuale. Pas ndryshimit të përmasave të gjoksit mësohet se 65-vjeçarja është takuar me 5 meshkuj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

65-vjeçarja operon gjoksin: Dua të bëj seks si 20-vjeçare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi