Programe Forum - Welcome
Durrës, i kapi duke i përdhunuar vajzën, dy manjakët plagosin babain People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, i kapi duke i përdhunuar vajzën, dy manjakët plagosin babain

Shko poshtë

Durrës, i kapi duke i përdhunuar vajzën, dy manjakët plagosin babain Empty Durrës, i kapi duke i përdhunuar vajzën, dy manjakët plagosin babain

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:59 am


Durres – Lajmifundit – Policia e qytetit bregdetar ka shpallur në kërkim dy persona të cilët dyshohet se kanë kryer veprën penale për tentativë përdhunimi ndaj një vajze 23 vjeçare.
Burimet zyrtare të policisë thanë se të kërkuarit janë identifikuar si Martin Prenga, 32 vjeç dhe Agustin Shkurti, 22 vjeç, të dy banues në lagjen Nr. 15 në Durrës.
Ata dyshohet se rreth orës 02.30, kanë hyrë në banesën e një 23-vjeçareje dhe kanë tentuar të kryejnë marrëdhënie seksuale me dhunë me të. Agresorët nuk ja kanë arritur qëllimit pasi janë ndaluar nga babai i viktimës i cili ka marrë dhe disa plagë gjatë përleshjes fizike me dy autorët e ngjarjes.
Policia e Durrësit deklaroi sot se po punohet për kapjen e dy shtetasve të dyshuar si autorë të ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Durrës, i kapi duke i përdhunuar vajzën, dy manjakët plagosin babain Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi