Programe Forum - Welcome
iPhone 5 prezantohet më 21 tetor? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


iPhone 5 prezantohet më 21 tetor?

Shko poshtë

iPhone 5 prezantohet më 21 tetor? Empty iPhone 5 prezantohet më 21 tetor?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 5:03 am


E mbani mend atë historinë se iPhone 5 do të prezantohej në 5 shtator? Ajo në fakt duhet të kishte ndodhur dje por tanimë ju e dini se Apple nuk e ka prezantuar. Në fakt as nuk e ka anonçuar zyrtarisht iPhone 5. Kjo do të thotë se median kanë nisur të hedhin sërish hamendje dhe tanimë përflitet për muajin tetor. Konkretisht mediat kanë hedhur datën 23 tetor si ditë të prezantimit dhe se ajo përkon me 10 vjetorin e prezantimit të iPod.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

iPhone 5 prezantohet më 21 tetor? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi