Programe Forum - Welcome
Atentati me eksploziv në Vlorë, dy pista për vrasjen e gjyqtarit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Atentati me eksploziv në Vlorë, dy pista për vrasjen e gjyqtarit

Shko poshtë

Atentati me eksploziv në Vlorë, dy pista për vrasjen e gjyqtarit Empty Atentati me eksploziv në Vlorë, dy pista për vrasjen e gjyqtarit

Mesazh nga Master prej Fri Sep 09, 2011 7:19 pm


VLORE – Lajmifundit – Policia e Vlorës dhe prokuroria e Krimeve të Rënda, po zhvillojnë hetime intensive për vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi i cili gjeti vdekjen në makinën e tij sot pas shpërthimit të një sasie tritoli.
Vrasja per shkak te detyres, eshte pista e pare per te cilen jane duke u kryer hetime ne lidhje me atentatin ndaj gjyqtarit.
Per kete, prokurore te Krimeve te Renda jane duke verifikuar dosjet me te rendesishme qe ka kaluar ne duar gjyqtari gjate detyres se tij qe nga viti 2006 dhe me pas ne vecanti muajin e fundit.
Nga ana tjeter, pista e dyte eshte ajo qe ka te beje me motivet personale. Mosmarreveshje, konflikte apo probleme te tjera personale jane duke u verifikuar nga grupi i hetimit pasi dyshohet se mund te kene sherbyer si shkak per atentatin.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Atentati me eksploziv në Vlorë, dy pista për vrasjen e gjyqtarit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi