Programe Forum - Welcome
Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit

Shko poshtë

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Empty Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit

Mesazh nga Master prej Sat Sep 10, 2011 6:25 am

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Murgeshat-300x175
Kryeministri italian Silvio Berlusconi ka shijuar performanca dhe striptizëm nga ana e femrave të bukura e të veshura si murgesha. Në gjyqin që po zhvillohet në vendin fqinj ndaj tij mësohet se është faktuar pagesa që ai ka bërë dhe dhurata të shumta për femrat e rekrutuara nga dentistja e tij personale 25 vjeçarja Nicole Minetti. Një prej dëshmitarëve të prokurorisë ka thënë se Minetti dhe Barbara Faggioli të veshura të dyja si murgesha kanë përformuar striptizëm para Berlusconit. Marokanja Fadil Imane e moshës 26 vjeçare ishte ftuar në këto festa nga Emilio Fede dhe Lele Mora.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Empty Re: Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:06 pm

lum ai qe qenka kenaqur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Empty Re: Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:09 pm

Kenaqesi e madhe Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit Empty Re: Femrat e veshura si murgesha, striptizëm para Berlusconit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi