Programe Forum - Welcome
Anetaret e Perjashtuar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Anetaret e Perjashtuar

Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Embelsira prej Sun Sep 11, 2011 11:54 am

Pershendetje te gjithve ketu do diskutohet gjithmone per anetaret qe perjashtohen ..

Prandaj sot mer ban Esi pasi ne jemi forum genjeshtare meqe ajo thote neper teme keshtu asnje se kritikoj po thjeshte flet nga mbrapa gjera kote po nese pak rendesi ka ..

Esi shkruajti:Ne me kurre s'do shifemi,,sepse KLea fitoj me ne fund...Ti deshe qe une te Largohem nga ketu,,andaj dhe do e beje kete gje qe mos tu shof me syratin as ty e as KLeas sepse jeni genjeshtar dhe mohoni reaLitetin tim
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 12:40 pm

MaSt3r shkruajti:
dhe dicka me klean kujdes edhe neper tema mos te shof me qe e shan ok apo flet keq per te nese mundesh ta besh kete ok nese smudnesh rrugene ke te lire gjithashtu un skam lidhje me ty dhe ti e di mire ndersa klean nuk kam 3 dit qe e njof keshtu qe me mire lejeni me kaq

Ti e di mire qe KLea ka nis e para me grindje dhe eshte munduar te me mashtroj rreth PM-es
Por nga ky cast une do Largohem mos ke merak i gjori Master,,edhe pse jam e vetmja qe forumin tend e mbaj te gjaLL,,jam me aktivja.....
Te uroj suksese te metutjeshme ne kete forum,,edhe pse jam e sigurt qe do ngeLet keshtu siq eshte me pak antar duke mos ardhur askush.....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret e Perjashtuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 12:42 pm

hahahah i gjori un Razz eh medet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret e Perjashtuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Embelsira prej Sun Sep 11, 2011 12:43 pm

Uff sa me vjen te qesh sidomos me kete Femer sepse nuk din gje tjeter vetem mashtrime mashtrime mashtrime ik ori se keto gjona njerezit i kan mesuar me kohe edhe i hane keto mashtrimet e tuaja ata qe skuptojne po jo ketu edhe as tek une prandaj rruge te mbare mo lale ik gjej te tallesh me te tjere se me ne ste ecen ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:13 pm

kush ishte kjo qe thoshte keshtu mor?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 6:07 pm

Njera qe i perket te shkuares


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Anetaret e Perjashtuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 3:09 pm

e shkreta;sa gjynah ia qaj hallin;prandaj ka postuar shum tema ne forum e shoh;aaaahaaaaaahaaaaah
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anetaret e Perjashtuar Empty Re: Anetaret e Perjashtuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi