Programe Forum - Welcome
Dua te bej nje pyetje... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dua te bej nje pyetje...

Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:21 pm

Lexova shume postime, te dashurohesh me nje qe eshte i/e martuar, sa here dashuron njeriu ne jete, a ka nje dashuri te vetme ne jete....
Por une kame deshire te di se cfare mendoni ju kur ciftet e martuara jane me te qendrueshme? Kur dashurohen dhe martohen ne nje moshe relativisht te re 18-28 vjec, apo kur martohen ne nje moshe me te pjekur 28-38 vjec...? Une mendoj se kur personat qe martohen kane kaluar ato vrullet e dashurise qe kalohen ne rini, dashuri, zhgenjime, lote, vuajtje etj, dhe jane relativisht ne nje moshe te pjekur martesa eshte me e qendrueshme. Natyrisht qe dashuria eshte e pranishme ne cdo kohe dhe ne cdo moshe, i martuar apo jo. Por une po flas per te pergjithshmen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dua te bej nje pyetje... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Re: Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 5:31 pm

nje lidhje martesore nk varet nga mosha por pjekutira qe kane arritur personat, ka persona qe jan 1! vjec dhe jan te pjekur dhe ka dhe nga ata qe jan 38 dhe jan akoma adoleshent nga mendja, kshuqe individi ben martesen ta funskisonoje..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Re: Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 5:56 pm

Ka raste qe adoleshenca arrin deri ne 50 vjec Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dua te bej nje pyetje... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Re: Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 10:38 pm

po ti moshen 38 ke ven si kufi prandaj permenda kte moshe..:p qe nenkuptonte edhe moshen 50 vjec..:p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Re: Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:37 am

me then te drejten shum njerez kan ndryshuar pasi jan martuar;ka edhe nga ato njerez qe mund te jen 25vjec me mosh,por me mend jan si 2 muajsh.Ka dhe nga ato njerez qe smbushin hic,zakonisht ndikon martesa
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te bej nje pyetje... Empty Re: Dua te bej nje pyetje...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi