Programe Forum - Welcome
Virgjeria.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Virgjeria....

Shko poshtë

Virgjeria.... Empty Virgjeria....

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:24 pm

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?
Sa e rendesishme eshte ajo?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Virgjeria.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria.... Empty Re: Virgjeria....

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 5:36 pm

nk e di nese ekziston akoma kjo fjal sot ne fjalor..:p bej shaka
sa per ate sa e rendesishme eshte do thoja qe varet nga personat me te cilet krijon lidhje...per mua ehste e rendesishme deri ateher kur te gjej personin qe do dua me gjith zemer pse jo me te cilin te kem edhe nje te ardhme..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria.... Empty Re: Virgjeria....

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 5:48 pm

Nuk do fejohesha me nje jo te virgjer Razz iiiiiiiiii


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Virgjeria.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria.... Empty Re: Virgjeria....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:08 am

aahahahahaahha po un cte bej se jam ashtu personi,e shum te tjera tallen me mua?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria.... Empty Re: Virgjeria....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi