Programe Forum - Welcome
Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat)

Shko poshtë

Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat) Empty Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat)

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:35 pm

Nese te pelqen nje vajze marrezisht dhe ajo ty, por problemi i vetem eshte se ajo ndikohet shume nga faktore te jashtem, si familja. Ka ndertuar te tilla marredhenie me te shtepise qe nuk mund te lidhet me ty, pasi beson se ato nuk do e konceptojne dot nje gje te tille. Te thote te presesh edhe ca(dy tre vjete). Ti cfare duhet te besh, te presesh? Apo jo?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat) Empty Re: Nese nje vajze ndikohet shume nga faktore te jashtem...(Per vajzat)

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:41 am

Se di,por ka edhe nga ato njerez qe si mbajn premtimet;e pastaj ua len fajin vajzave.Se si te shkosh me tjeter vajz,e ne realitet don dike tjeter atehere cfare pret
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi