Programe Forum - Welcome
Mos u dashuroni kurre marrezisht... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mos u dashuroni kurre marrezisht...

Shko poshtë

Mos u dashuroni kurre marrezisht... Empty Mos u dashuroni kurre marrezisht...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:41 pm

NQS VERTETE KERKONI NJE LUMTURI ATE E GJEN PA U DASHURUAR MARREZISHT FOREVER


Sa jeni dakort me ate fjaline siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mos u dashuroni kurre marrezisht... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u dashuroni kurre marrezisht... Empty Re: Mos u dashuroni kurre marrezisht...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 5:29 pm

nke e di nese eshte lumturi te mos duash marrezisht por di te them qe te duash ne nje menyre te tille sjell vetem lendim..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u dashuroni kurre marrezisht... Empty Re: Mos u dashuroni kurre marrezisht...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:39 am

Po,po nuk u dashurove marrezisht nuk do ta mesosh kurre se ceshte dashuria;por mire eshte te dashurojm me kufi qe mos te lendohemi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos u dashuroni kurre marrezisht... Empty Re: Mos u dashuroni kurre marrezisht...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi