Programe Forum - Welcome
Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:50 pm

Te jesh i/e dashuruar eshte dicka fantastike te duket sikur ke ca flutura ne bark, mendon vetem per ate qe don, jeton cdo moment me te etj(pak a shume e dine te gjithe qe hyne ketu se si eshte)

Por nga nje Studim Amerikan thohet se shume njerez ne te vertete dashurohen pas dashurise ndjenjave qe bjen ajo dhe me pak pas njeriut qe ka prane.

Si mendoni ju??


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Sep 26, 2011 7:36 pm

Duke dashur njeriun don edhe dashurine prandaj dua njeriun qe kam pram ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Master prej Mon Oct 17, 2011 12:47 pm

hmm te dyja jane te lidhin me njera tjt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Alessia prej Tue Oct 18, 2011 1:27 pm

sigurisht qe te dyja kane lidhje me njera tjetren..
varet se ke njeri ke prane ti pershembull se ndoshta ke nje njeri qe e urren dhe nuk e don fare..


Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 11:11 pm

kjo e pare esht me e bukur, gjithesesi te dyja kan lidhje me njera - tjetren..... Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:01 pm

Duam dashurine,por kanew lidhje me njeri-tjetrin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 2:34 pm

njeriun Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:48 pm

Njeriun qe kam pran me bene t'a dua dashurine.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane? Empty Re: Ke duam Dashurine, apo njeriun qe kemi prane?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi