Programe Forum - Welcome
Falni gabimet e paqëllimta të partneres People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Falni gabimet e paqëllimta të partneres

Shko poshtë

Falni gabimet e paqëllimta të partneres Empty Falni gabimet e paqëllimta të partneres

Mesazh nga Master prej Tue Sep 13, 2011 5:22 am

Falni gabimet e paqëllimta të partneres F.0911214809769_m
A jeni gjithmonë të mërzitur me partneren apo gruan tuaj dhe u mërzitin edhe gjërat më të imta që i bën ajo përditë? Erdhi koha t'ua falni disa shprehi që i bëjnë paqëllim dhe jo që t'ju mërzitin dhe zemërojnë juve.
Dje vendosëm t'i mësojmë femrat se cilat gabime duhet t'ua falin partnerëve të tyre. Sot e kanë radhën meshkujt. Përgjigje e listës së djeshme për gabimet e vogla që i bëjnë meshkujt është lista e sotme e mbushur me gjërat që çdo ditë i bëjnë femrat. Përsëri bëhet fjalë për gabime të rastësishme dhe të paqëllimshme që i irritojnë partnerët, por ata duhet të dinë të mos mërziten nga këto gabime të vogla. Ja disa prej tyre:

1. Vonohet në takim, sepse duhet të ndryshojë veshjen në minutën e fundit.
2. Gjatë periudhës së PMS është nervoze dhe gjithmonë ju thotë diçka që nuk e mendon.
3. Nuk dëshiron të vijë me ju në takimin tuaj familjar, prandaj shpik arsyetime të ndryshme.
4. Ndonjëherë është pasive dhe agresive.
5. Ju merr veshje pa lejë.
6. Lexon libër në shtrat, kurse ju dëshironi të flini me dritë fikur.
7. E përdor shkumën tuaj për t'u rrojtur.
8. E kontrollon emrin e ish të dashurës tuaj në "Google", sepse dëshiron të dijë gjithçka për të.
9. Insiston ta shikoni serinë e saj të preferuar në vend të ndeshjes.
10. Ndonjëherë ankohet ndaj sjelljes së shokëve tuaj.
11. Insiston të hani ushqim të shëndetshëm si ajo.
12. Para jush thotë se e adhuron Brad Pitt-in.
13. Ju thotë se asnjëherë nuk bëni diçka argëtuese.
14. Nuk dëshiron të eksperimentojë në seks.
15. Këmbëngul të përdorni xhelin e saj për të bërë dush sepse ka aromë jasemini.
16. I hedh veshjet tuaja të vjetra, por më të adhuruara pa ju pyetur.
17. Pas banjës flokët e saj janë gjithandej.

Megjithatë kuptohet se kjo ju çmend, por bisedoni me partneren me siguri do të gjeni mirëkuptim. Vetëm kujdes se mos bisedoni në ndonjë prej "atyre" ditëve të muajit. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Falni gabimet e paqëllimta të partneres Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falni gabimet e paqëllimta të partneres Empty Re: Falni gabimet e paqëllimta të partneres

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:29 pm

Ato te gabime te vogla po,,jemi njerez te gjithe gabojme.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falni gabimet e paqëllimta të partneres Empty Re: Falni gabimet e paqëllimta të partneres

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:36 pm

jam akoma heret sepse skam partner............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Falni gabimet e paqëllimta të partneres Empty Re: Falni gabimet e paqëllimta të partneres

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi