Programe Forum - Welcome
Vdes foshnja, Vlorë, 25-vjeçarja hedh nga çatia e maternitetit fëmijën, tenton vetëvrasjen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vdes foshnja, Vlorë, 25-vjeçarja hedh nga çatia e maternitetit fëmijën, tenton vetëvrasjen

Shko poshtë

Vdes foshnja, Vlorë, 25-vjeçarja hedh nga çatia e maternitetit fëmijën, tenton vetëvrasjen Empty Vdes foshnja, Vlorë, 25-vjeçarja hedh nga çatia e maternitetit fëmijën, tenton vetëvrasjen

Mesazh nga Master prej Tue Sep 13, 2011 2:34 pm


Vlore – Lajmifundit – Ngjarje e rëndë në qytetin e Vlorës, nëna hidhet nga ballkoni i maternitetit së bashku me foshnjen e porsalindur.
Policia lokale njoftoi se shtetasja Eglantina N, 25 vjeçe është hedhur nga kati i tretë i ballkonit të maternitetit.
Ajo kishte hedhur fillimisht foshnjen e saj dhe për pasojë femija ka ndërruar jetë ndërsa nëna ndodhet në gjendje të rëndë në spital.
Pasi ka kuptuar vdekjen e femijes, ndersa ora shenonte 03.00 e mengjesit, nena e djalit te porsalindur, eshte hedhur edhe vete nga ballkoni duke tentuar vetevrasjen.
Policia theksoi se pak kohe pas lindjes se femijes, 25-vjecarja ka hipur ne katin e trete te maternitetit dhe eshte hedhur nga lartesia duke u plagosur rende ndersa femija ka gjetur vdekjen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vdes foshnja, Vlorë, 25-vjeçarja hedh nga çatia e maternitetit fëmijën, tenton vetëvrasjen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi