Programe Forum - Welcome
Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona

Shko poshtë

Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona Empty Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona

Mesazh nga Master prej Tue Sep 13, 2011 2:42 pm

Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona Ibrahimovic
Një ditë para sfidës kundër kampiones së Evropës, Barcelonës, trajneri i Milanit, Masimiliano Allgeri ka thënë se skuadra e tij nuk ka frikë nga skuadra katalonase.
Barcelona dhe Milan, do të përballen nesër mbrëma në “Kamp Nou”, në ndeshjen e parë në kuadër të Grupit H të Ligës së Kampionëve.
“Ne e respektojmë Barcelonën, por nuk i frikohem. Ne do të ballafaqohemi me ekipin që luan futbollin më të mirë aktualisht, por ne në radhët tona kemi kampion të mëdhenj”, ka thënë Allegri.
Sipas tij, Milan do ta sulmoj Barcelonën me dyshen, Ibrahimoviq – Kasano.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona Empty Re: Trajneri i Milan, Alegri: Nuk kemi frikë nga Barcelona

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:24 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi