Programe Forum - Welcome
Korçë, nëna e dy fëmijëve denoncon kunatin: Abuzoi seksualisht me të miturit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Korçë, nëna e dy fëmijëve denoncon kunatin: Abuzoi seksualisht me të miturit

Shko poshtë

Korçë, nëna e dy fëmijëve denoncon kunatin: Abuzoi seksualisht me të miturit Empty Korçë, nëna e dy fëmijëve denoncon kunatin: Abuzoi seksualisht me të miturit

Mesazh nga Master prej Thu Sep 15, 2011 2:44 pm


Korce – Lajmifundit – Një grua (Juliana Zemblaku) denoncoi sot në Korçë kunatin e saj për abuzim seksual me dy fëmijët e mitur. Sipas padisë së bërë në policinë e Korçës, gruaja mësohet se ka denoncuar abuzimin seksual me fëmijët e saj në moshën 6 dhe 4 vjeç.
Denoncimi i drejtohet pikërisht xhaxhait të dy fëmijëve të mitur. Policia theksoi se hetimi për këtë padi të rëndë ka nisur menjëherë ndërkohë që po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Gruaja ka thene ne polici se abuzimi seksual me femijet ka vite qe ndodh nderkohe qe ka shtuar se prej kohesh i kishte treguar edhe bashkeshortit per kete skandal. Ajo ka thene se i shoqi e dhunonte duke i kerkuar te mos fliste per abuzimin.
Dy femijet qe pretendohet se kane qene viktima te abuzimit seksual jane S.Z dhe G.Z.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Korçë, nëna e dy fëmijëve denoncon kunatin: Abuzoi seksualisht me të miturit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi