Programe Forum - Welcome
Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Shko poshtë

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Empty Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Mesazh nga Master prej Thu Sep 15, 2011 2:46 pm

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Bleona_qerreti1
Bleona Qereti ka deklaruar në emisionin “Pasdite në Top Channel” se e gjithë zhurma e krijuar për deklaratat e saj në lidhje me prejardhjen shqiptare nuk është një strategji marketingu.

“Unë kam idenë se të gjithë strategjinë po e krijon media shqiptare”, është shprehur Bleona.
Duke folur për karrierën e saj në SHBA, këngëtarja ka theksuar se deri tani ka përfunduar gjashtë këngë të albumit të saj të ri.
“Unë kam përfunduar gjashtë këngë dhe në momentin që do të përfundojnë 12 këngë, do të zgjidhen se kush do të shkojnë për video”, ka deklaruar Bleona, e cila është shprehur e vendosur për të ndjekur ëndrrën e saj.
“Nuk jam kujtuar vonë për Amerikën. Amerika është një vend që nuk ka lidhje nga vjen, nuk është i rëndësishëm nacionaliteti, por personaliteti”, ka rrëfyer më tej këngëtarja shqiptare.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Empty Re: Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:05 pm

ti e shite kombin moj e perdal per te mar nje cik fam atje ne amerike
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Empty Re: Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:08 pm

Po pra sa kot


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu Empty Re: Bleona Qerreti: Deklaratat e mia për kombësinë, jo strategji marketingu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi