Programe Forum - Welcome
Kapet anakonda më e madhe në botë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kapet anakonda më e madhe në botë

Shko poshtë

Kapet anakonda më e madhe në botë Empty Kapet anakonda më e madhe në botë

Mesazh nga Master prej Thu Sep 15, 2011 2:47 pm

Kapet anakonda më e madhe në botë Anakonda
Kjo është Anakonda më e madhe prej 18 metra e cila u kap me sukses nga një ekip biologësh të guximshëm-gjatë një eksplorim në zonat tropikale.
Niall Mc Cann, një 29-vjeçar biolog nga Cardiff, pa në xhungël përbindëshin kur ai po kalonte anash lumit Reëa, në Guyana. Ai peshonte rreth 100 kg.
Niall është një aventurier i pasionuar.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kapet anakonda më e madhe në botë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi