Programe Forum - Welcome
Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër

Shko poshtë

Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër Empty Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër

Mesazh nga Master prej Thu Sep 15, 2011 2:51 pm

Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër 09-masht_0909112131_1-300x175
Pas gjashtë vitesh lidhje, një nënë angleze, e cila nuk do të bëjë publik identitetin e saj, zbuloi se partneri me të cilin ajo ishte lidhur dhe kishte planifikuar të martohet, në fakt, ishte grua. Zbulimi erdhi pas një telefonate në të cilën policia lajmëronte se Lee, partneri i saj jetonte me një identitet të rremë dhe quhej në të vërtetë Samantha Brooks.
Gruaja ka mbetur e tronditur, ndërkohë që partneri i saj i kishte thënë se kishte pasur shumë të dashura, madje kishte dhe fëmijë.
Të dy vajzat e gruas e quanin Lee “babi”. Gruaja kishte marrë nga Lee edhe unazën e martesës, edhe pse disa të afërm e kishin paralajmëruar atë për disa aspekte të paqarta. Një dajë, për shembull, ka vënë në dukje se Lee nuk kishte mollën e Adamit.
Samantha, e pyetur nga policia, mohoi çdo gjë: “Nuk ka asnjë provë. Unë kurrë nuk kam pasur një marrëdhënie me të”


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pas 6 vjetësh zbulon se i fejuari ishte femër Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi