Programe Forum - Welcome
Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 5:29 am

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Arcuri
Ajo mund të ishte akoma më e famshme apo mund të kishte edhe më tepër angazhime dhe sukses. Por ka refuzuar.
Aktorja super-seksi italiane, Manuela Arcuri, ka refuzuar ofertat e Xhianpaolo Tarantini për të shkuar në festat seksuale të kryeministrit Silvio Berluskoni dhe “për të kaluar një natë me të”.
Sipas mediave italiane, Arcurit i ishte premtuar se nëse do të kalonte natën me kavalierin, ajo mund të ishte prezantuesja e festivalit Sanremo.
Gjykatësit sot pranuan faktet e prokurorisë e cila tha se Xhianpaolo Tarantini kishte negociuar me më shumë se 20 femra që shkonin ne festat e Berluskonit.
Ato ishin: “Maria Tereza De NICOLO, quhet Terry (Palazzo Grazioli), Carolina Marconi, Daniela Lungoci (Villa San Martino), Francesca Lana Kardiatau Haëa, Karen Buchanan ( Palazzo Grazioli), Camille Cordeiro Charai (Palazzo Grazioli), Barbara Montereale (Villa Certosa), Sara Tommasi, Sebba Fadoua (Palazzo Grazioli), Clare Guiçiardi (Palazzo Grazioli), Vanessa mirë, Sonia Carpentone, Roberta Nigro (Palazzo Grazioli) Maria Josefa De Brito Ramos (Palazzo Grazioli), Grace Capone (Arcore dhe Villa San Martino), Francioli Luciana de Freitas (Arcore), Michaela Pribisova, Maria Esther Garcia Polanco (qendra e Melezzole Messegué) Mariasole Caci (Arcore), Ioana Visan , Barbara Guerra, Patricia D’Addario (Palazzo Grazioli), Sara Tommasi, Lucy Rosini (Palazzo Grazioli). ”
Ndërmjetësi i Berluskonit ishte kujdesur që vajzat të ishin sa më të reja dhe ai, po ashtu u kishte dhënë atyre instruksione si duhej të visheshin.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Re: Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Sep 16, 2011 12:14 pm

sa i ecen dikujt ereeeee
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Re: Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 12:50 pm

gjithsesi ne nje menyr u be e fameshme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Re: Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Sep 16, 2011 1:16 pm

ndaj pra po them ...sdin aspak edhe keto me ke te bejn skup
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Re: Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:19 pm

te pakten keq nuk paska dale
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo Empty Re: Manuela Arcuri refuzoi seksin me Berluskonin, iu ofrua Sanremo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi