Programe Forum - Welcome
Aksident në Durrës, një i vdekur, katër të plagosur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksident në Durrës, një i vdekur, katër të plagosur

Shko poshtë

Aksident në Durrës, një i vdekur, katër të plagosur Empty Aksident në Durrës, një i vdekur, katër të plagosur

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 5:23 pm


Durres – Lajmifundit – Një person gjeti vdekjen ndërsa katër të tjerë u plagosën sot si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Durrës.
Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Hamallajt dhe mësohet se aksidenti është pasojë e përplasjes së dy automjeteve me njëra tjetrën.
Njëra prej makinave ka qenë me targa DR 73 51 E.
Viktimë e aksidentit është shtetasi Bajram Arelli, 75 vjeç, i cili gjeti vdekjen. Ndërkohë në ngjarje janë plagosur edhe katër persona të tjerë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksident në Durrës, një i vdekur, katër të plagosur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi