Programe Forum - Welcome
Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës

Shko poshtë

Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës Empty Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 5:24 pm


Bulqize – Lajmifundit – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një shkollë në Bulqizë. Lajmi bëhet i ditur nga policia lokale e cila theksoi se ka pasur të shtëna armësh në shkollën e fshatit Shupenzë.
Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, njoftohet se një 15-vjeçar, ka qëlluar me armë në ajër brenda ambienteve të shkollës duke shkaktuar panik tek nxënësit e tjerë.
Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar adoleshentin në rajon. Hetuesit kanë nisur verifikimin e ngjarjes e cila ka mbetur ende mister pasi shkaqet e të shtënave me armë ende nuk dihen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi