Programe Forum - Welcome
Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup

Shko poshtë

Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup Empty Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 5:29 pm

Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup Foto
Një njeri që u përpoq të dukej më i bukur duke u larë me ngjala të gjalla përfundoi në agoni – kur një nga ngjalat hyri brenda tij.
Nan Zhang Vain, 56 vjeç, i kishin thënë se trajtimi me një peshq të vegjël do ta bënte atë të dukej dhjetë vjet më i ri, sepse rigjallëronte shtresat e vdekura të lëkurës.
Një nga ngjalat rrëshqiti me shpejtësi dhe notoi drejt e në fshikëzën e tij.
Zhang shkoi me nxitim në spital, ku ai iu nënshtrua një operacioni tre-orësh për të hequr ngjalën, prej së cilës mund të kishte vdekur, në qytetin eHonghut, Kinë.
Zhang tha: “Unë futa në dush dhe mund të ndjeja ngjalën të hynte në trupin tim.
“Pastaj unë ndjeva dhimbje të forta dhe vura re se një ngjalë e vogël kishte shkuar në fund të penisit tim.
“Unë u përpoqa ta mbajë atë dhe ta heq, por ngjala ishte shumë e rrëshqitshme për t’u mbajtur dhe ajo u zhduk.”
Punonjësit mjekësor tha se ngjala e vogël – e cila është matur si gjysmë inç nga gjashtë inç – kishte “punuar si një lubrifikant”.
Doktor Jin Wang tha: “diametri i uretrës në gjenitalet e një njeriu është vetëm pak i ngushtë, por ngaqe ngjalat janë mjaft të rrëshqitshme, trupi i saj ka punuar si një lubrifikant dhe kështu që ajo hyri pa problem.”
Trajtimi me ngjala është një koncept i ngjashëm me peshqit alternative që janë të njohur në Londër .


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tenton ripërtëritjen e lëkurës, ngjalat i hyjnë në trup Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi