Programe Forum - Welcome
Korçë, përdhunohet në banesë 22-vjeçarja, në kërkim 25-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Korçë, përdhunohet në banesë 22-vjeçarja, në kërkim 25-vjeçari

Shko poshtë

Korçë, përdhunohet në banesë 22-vjeçarja, në kërkim 25-vjeçari Empty Korçë, përdhunohet në banesë 22-vjeçarja, në kërkim 25-vjeçari

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 9:43 am


Korce – Lajmifundit – Përdhunoi 22-vjeçaren në Korçë, në kërkim 25-vjeçari
Policia e Korcës ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes së rëndë që ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku është përdhunuar një 22 vjeçare me inicialet S.M.
Denoncimi është bërë nga nëna e vajzës në polici. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së sotme. Përdhunimi ka ndodhur në fshatin Gjonbabas.
Policia ka shpallur në kërkim të dyshuarin, F.Z, 25 vjeç nga i njëjti fshat. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Një 22-vjeçare me inicialet S. B është përdhunuar në banesën e saj në Lekas të Korçës ndërsa autori i ngjarjes dyshohet se është një 25-vjeçar.
Ka qenë vajza dhe nëna e saj, të cilat kanë denoncuar këtë akt dhe më pas policia ka filluar hetimin e ngjarjes, e cila ka ndodhur në Komunën Lekas, të Korçës.
Policia ka shpallur në kërkim 25-vjeçarin, F. Z, i cili akuzohet për përdhunimin e 22-vjeçares.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Korçë, përdhunohet në banesë 22-vjeçarja, në kërkim 25-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi