Programe Forum - Welcome
Tiranë, kapet me drogë në burg nipi i Azem Hajdarit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, kapet me drogë në burg nipi i Azem Hajdarit

Shko poshtë

Tiranë, kapet me drogë në burg nipi i Azem Hajdarit Empty Tiranë, kapet me drogë në burg nipi i Azem Hajdarit

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 9:44 am


Një i afërm i ish-deputetit të PD-së Azem Hajdari, është arrestuar në burgun 325 në Tiranë pasi ka pasur me vete dy qese drogë. Arrestimi është kryer në dushet e burgut 325.
Sipas policisë, mësohet se 24-vjeçari Rinor Hajdari, është kapur me dy qese drogë ndërsa vuante ditët e dënimit të dhënë nga Gjykata e Durrësit, për akuzën e “prodhimit dhe mbajtjes të lëndëve narkotike” në bashkëpunim. S
Rinor Hajdari kishte përfituar leje dalje nga burgu pak ditë më parë ndërkohë që është kthyer në ambientet e burgut 325 për të vazhduar vuajtjen e ditëve të tjera të burgut. Por nga informacionet operative të Policisë, ishte njoftuar se Hajdari kishte gëlltitur dy qese të mbushura me hashash, që peshonin rreth 4 gramë, thanë burimet e policisë.
Në kohën që Hajdari është paraqitur pranë oficerit roje të burgut 325 , ndaj tij është bërë kontroll fizik ku nuk i është gjetur asnjë send i paligjshëm. Por, me të kaluar 24 vjeçari Hajdari oficerët e policisë, këta të fundit janë njoftuar se i dënuari kishte gëlltitur dy qese hashash dhe sapo të hynte brenda institucionit të burgut do t’i nxirrte për përdorim vetjak dhe për shitje.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, kapet me drogë në burg nipi i Azem Hajdarit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi