Programe Forum - Welcome
Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin

Shko poshtë

Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin Empty Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 9:49 am

Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin Tarkan
Tarkan Tevetoglu, një emër I njohur I muzikës pop në Turqi, ka pranuar se ka marrë drogë. Muzikanti i njohur, Tarkan e ka pohuar këtë përpara një gjykate në Stamboll, ndërsa është shprehur se i vjen keq.
Tarkan u ndalua gjatë një operacioni policor në shkurt të vitit të kaluar, ndërsa në makinën e tij efektivat e policisë gjetën sasi të vogla kokaine.
Ai ka pohuar përpara trupit gjykues se ka qenë nën presion për shkak të popullaritetit të madh, dhe se gjatë kësaj kohe ka marrë kokainë, por jo më shumë se kaq.
Sipas mediave turke nëse Tarkan shpallet fajtor, rrezikon deri në 2 vite burg.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin Empty Re: Këngëtari turk Tarkan: Kam marrë drogë! Rrezikon dënimin

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:17 pm

duket qe ka marre;sepse njerez;it qe marrin droge behen ne fytyre si puna e ketij
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi