Programe Forum - Welcome
Aksidenti, vdes 18-vjeçarja, e motra plagoset rëndë para martesës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksidenti, vdes 18-vjeçarja, e motra plagoset rëndë para martesës

Shko poshtë

Aksidenti, vdes 18-vjeçarja, e motra plagoset rëndë para martesës Empty Aksidenti, vdes 18-vjeçarja, e motra plagoset rëndë para martesës

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 6:11 am


Tirane – Lajmifundit – UPDATE – Nje vajze 18-vjeçare gjeti vdekjen sot pas mesditës nga një aksident i ndodhur në Pezë Helmës, periferi e Tiranës.
Shtetasja Marsela Grica, 18 vjeçe, mbeti e vdekur ndërsa motra e saj, Anila Grisa, 24 vjeçe, u plagos rëndë dhe ndodhet në spital.
Shkak i aksidentit ka qenë makina me targa të Tiranës, 89 13 C e cila i goditi vajzat kur ato po prisinin autobusin e linjës Pezë-Tiranë.
Anila Grisa, 24 vjeçe këtë javë do të martohej por ndërkohë gjendet në situatë të rëndë për jetën në spitalin ushtarak.
Drejtuesi i makinës që shkaktoi aksidentin është shoqëruar në polici ndërsa ka marrë plagë të lehta.
Shkak për ngjarjen besohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara dhe humbja e kontrollit të mjetit nga drejtuesi i saj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksidenti, vdes 18-vjeçarja, e motra plagoset rëndë para martesës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi