Programe Forum - Welcome
Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8

Shko poshtë

Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8 Empty Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 6:14 am

Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8 Bunga_bunga
Mediat italianet publikojnë telefonatat e zbardhura mes kryeministrit Berluskoni dhe biznesmenit Tarantini, nen hetim për një shantazh te mundshëm ndaj kreut te qeverise, nga te cilat kane dale detaje te tjera pikante.
“Mbrëmjen e djeshme ishte bere radhe e madhe jashtë dhomës. Ishin 11. E bëra vetëm me tete. Çfarë na ra te bënim mbrëmjen e Vitit te ri. Megjithatë, mëngjesin e sotme ndihem mire.” Ne këtë mënyrë Berluskoni i përshkruan me pak fjale mikut te tij biznesmen një nga festat e shfrenuara ne vilen Certoza ne Sardenja ne festen e fundvitit 2009. Behet fjale për një nga telefonatat me pikante mes tij dhe kryeministrit. Nje tjeter fraze goditëse, këtë hënë ne telefon me njërën nga vajzat e haremit te tij, Berluskoni i thote asaj “humbas kohen duke bere kryeministrin”. Njëra nga vajzat ne dëshminë e saj flet edhe për marrëdhënie seksuale ne grup pas nje feste ku ishte i ftuar edhe Xhorxh Kluni. Dokumentet vërtetojnë gjithashtu se Tarantini, se bashku me pese femra, ka hipur ne avionin shtetëror ne një fluturim zyrtar te Berluskonit jashte vendit. I ndodhur përballe morise se akuzave dhe zgjerimit te akuzave, ne një reagim te tij, Berluskoni thekson se gjithçka e publikuar ne media këto dite është e pavërtete, edhe pse duket skandaloze. “Sjellja ime ka qene gjithmonë korrekte dhe nuk me vjen turp per asgje. Megjithe perpjekjet e te gjitha llojin per te njollosur figuren time, une do te vazhdoj punen si kryeministër i gjithe italianeve,” deklaron ne mesazhin e tij “kavalieri”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përgjimi i Berluskonit: Jashtë dhomës më prisnin 11 vajza, e bëra me 8 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi