Programe Forum - Welcome
Super Barça shënon tetë herë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Super Barça shënon tetë herë

Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 6:23 am

Super Barça shënon tetë herë Ceskiu-300x199
Alarm i rrejshëm me 2 barazime. Barcelona vazhdon të mbetet më e mira dhe krejtësisht spektakulare. Në Camp Nou djemtë e Pep Guardiolës e kanë masakruar Osasunën, duke shënaur plot 8 gola. Ylli i parë, pashmangshë, Leo Messi, që ka shënuar 3 gola.
Mbresëlënëse edhe paraqitja e Cesc Fabregas që përveç se ka shënuar vetë një gol dhe ka asistuar për të tjerë. David Villa ka kontribuar me 2 gola, një e ka shënuar Xavi Hernandez dhe një autogol Roversio. Posedimi i topit 83 me 17 %. Pas tri xhirosh Barcelona ka 7 pikë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Super Barça shënon tetë herë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 9:45 am

barca kampione bote
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga Master prej Sat Dec 10, 2011 9:54 am

pas milan ;p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Super Barça shënon tetë herë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:10 pm

ik mor ti milani ka maru me kohe e me vak
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:25 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 1:01 pm

jhngfc Barca....................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Super Barça shënon tetë herë Empty Re: Super Barça shënon tetë herë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi