Programe Forum - Welcome
Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë

Shko poshtë

Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë Empty Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë

Mesazh nga Master prej Tue Jun 28, 2011 4:04 pm

Të mbërrish në fund të ekzistencës tënde dhe të ndezësh një buton që çon pas akrepat e kohës, derisa të fillohet nga e para një jetë e dytë.
Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë Main_shkence-eksperiment
Ajo që mund të duket fantashkencë është realitet për disa qeliza të majasë të modifikuara në laboratorët e Massachussets Institute of Technology (Mit) të Boston.

Geni që quhet NDT80 është i aftë të transformojë një qelizë të moshuar në një vajzë dhe shumë shpejt mund të çojë shkencëtarët të gjejnë sekretin e jetëgjatësisë. (tch)
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi