Programe Forum - Welcome
Gjendet i mbytur 47 vjeçari tek Liqeni Artificial People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gjendet i mbytur 47 vjeçari tek Liqeni Artificial

Shko poshtë

Gjendet i mbytur 47 vjeçari tek Liqeni Artificial Empty Gjendet i mbytur 47 vjeçari tek Liqeni Artificial

Mesazh nga Master prej Mon Sep 19, 2011 8:57 pm


Një person është gjetur i mbytur paraditen e sotme në afërsi të liqenit artificial të Tiranës. Burimet nga policia thanë se bëhet fjalë për shtetasin 47 vjeçar Joland Tasa. Ai mësohet të jetë vënë re nga kalimtarët dhe më pas është njoftuar policia. Dyshohet se personi i vetmbytur vuante nga një gjendje depresioni ndërsa kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjendet i mbytur 47 vjeçari tek Liqeni Artificial Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi