Programe Forum - Welcome
Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Shko poshtë

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Empty Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Mesazh nga Master prej Wed Sep 21, 2011 4:31 pm

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Kiss
Italianët rezultojnë të jenë meshkujt që dinë të puthin më së miri. Kështu konstaton një studim i kryer sëfundi gjatë të cilit janë pyetur afro 3 mijë turistë nga e gjithë bota. Italianët zënë vendin e parë me 28 për qind të preferencave, ndërsa të dytët vijnë francezët me 17 për qind. Klasifikimi mbyllet me britanikëve me 4 për qind, gjermanët 3 për qind dhe danezët me 2 për qind. Femrat preferojnë lojën paraprake 56 për qind më shumë sesa vetë raportin seksual. 21 për qind e tyre e cilëson thelbësore puthjen, e cila është burim i eksitimit më shumë se çdo lloj tjetër kontakti fizik.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Empty Re: Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Mesazh nga stv2008 prej Wed Sep 21, 2011 5:31 pm

ME DUKET JO E SAKTE KJO GJE SE NUK KANE PROVUAR SHQIPTARET SI TA THEM, SHUME PAK KOHE TE LIRE ME EUROPEN "SHQIPTARET PUTHIN KUDO NE CDO PJESE TE TRUPIT"NDERSA ITALIANET SIC KAN GJUHEN ASHTU JANE EDHE VETE "SCHLAMPE"OSE "KURVA" TE ME FALNI PER FJALORIN POR TE TILLE JAN


Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Rmjllujpg
Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët 2uz7cp0Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët 2uz7cp0Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët 2hwhe1_thjpgMeshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët 2uz7cp0Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Empty Re: Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:14 pm

Kam frike se jua kalojne shqiptaret.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Empty Re: Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 2:40 pm

jam dakord


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët Empty Re: Meshkujt që puthin më mirë, kryesojnë italianët, pas tyre francezët

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi