Programe Forum - Welcome
Thotë “JO” në altar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Thotë “JO” në altar

Shko poshtë

Thotë “JO” në altar Empty Thotë “JO” në altar

Mesazh nga Master prej Thu Sep 22, 2011 4:56 pm


Në një kishë të Barit, në Itali, gjithçka ishte gati për martesën e një çifti të ri.
Fëmijët e dy familjeve të njohura të provincës së Monopolit do të lidhnin jetën e tyre në kishën Maria Santissima.
Nusja iu përgjigj me “PO” pa hezituar pyetjes së priftit, por kur i erdhi radha dhëndrrit, ai tha “JO” duke i lënë të habitur të gjithë.
Në kishë ra menjëherë qetësia dhe muzika u ndal.
Sipas ‘Republica’, kur prifti e pyeti për arsyen e përgjigjes negative, dhëndrri tha: “Pyesni nusen dhe shokun tim më të mirë.”


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thotë “JO” në altar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi