Programe Forum - Welcome
Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Shko poshtë

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Empty Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 29, 2011 9:40 am

Ne castin qe mendoj te realizoj nje deshire timen perballem me mungesen e kohes dhe ndjej nje keqardhje per cdo dite qe kalon...por kur rendomt jemi futur ne nje spirale te nje fati te dhimshem dhe s'kemi mundesi te kerkojme me teper atehere pak rendesi ka qe ikin ditet dhe me keq vitet. Vazhdojme te kemi mungese lirie per te jetuar kete jete qe nuk rikthehet me...ne cfar raporti jeni ne kete perballje?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Empty Re: Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:33 pm

mosperfillje kur e gjith dita ishte e merzitshme dhe keqardhje kur dita qe kaloi ishte me te vertet argetuese dhe e bukur ne kuptimin e vertet te fjales..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Empty Re: Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 12:48 pm

mosperfillje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Empty Re: Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:24 am

keqardhje per veten time qe jam katandisur ne kete menyre
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje... Empty Re: Kaloi dhe nje dite,keqardhje apo nje mosperfillje...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi