Programe Forum - Welcome
Disa fjale nga kenga qe degjoni... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Fri Sep 23, 2011 9:51 am

Mirror on the wall, here we are again
Through my rise and fall
You’ve been my only friend
You told me that they can understand the man I am
So why are we here talkin’ to each other again...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Master prej Fri Sep 23, 2011 10:04 am

eja po te pres sonte malli me ka mar eja se pa ty zdo jem i gjall


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga KITTY prej Fri Sep 23, 2011 10:06 am

si ta kthej enderren ne realitet
te rri me ty vetem nje moment
enderr e hidhur perse me mashtron
realiteti me mashtron...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Fri Sep 23, 2011 12:20 pm

Sdi pse u rrita, sen n'drita s'qita
mas c'do seni t'mir, ma shum t'kqija prita,
shume sene po bojna, koxha do pi msojna
po ni pergjegje t'thjesht, s'pe dim pse egzistojna.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 6:19 am

S'ka me fjale kur humbet ne dashuri...
Nuk ka ilac qe te sheron...


Disa fjale nga kenga qe degjoni... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Sat Sep 24, 2011 9:26 am

Oh, I see the truth in your lies
I see nobody by your side
but I’m with you when you re all alone
And you correct me when Im lookin wrong
I see that guilt beneath the shame
I see your soul through your window pain
I see the scars that remain....


Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 9:54 am

Kur te mbushet mendjaq ty
ma ben tet me dy...


Disa fjale nga kenga qe degjoni... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 10:13 am

eh ta dish sa shume te dua

do te rrije vec me mua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Alessia prej Sat Sep 24, 2011 10:19 am

hej hopahopa hopa bukur kercen goca
me shami per dore hedhim valle popullore...


Disa fjale nga kenga qe degjoni... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Sun Sep 25, 2011 8:27 am

Baby, tell me how can I tell you
That I love you more than life
Show me how can I show you
That I'm blinded by your light
When you touch me I can touch you
To find out the dream is true
I love to be loved by you...


Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Unlimited prej Mon Sep 26, 2011 9:34 pm

Amarti m'affatica mi svuota dentro
Qualcosa che assomiglia a ridere nel pianto
Amarti m'affatica mi da' malinconia
Che vuoi farci è la vita
E' la vita, la mia

Amami ancora fallo dolcemente
Un anno un mese un'ora perdutamente
Amarti mi consola le notti bianche
Qualcosa che riempie vecchie storie fumanti
Amarti mi consola mi da' allegria
Che vuoi farci è la vita

Gianna Nannini - Amandoti....
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 31
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 26, 2011 9:38 pm

Tragjedi qysh rinia sot leht po mashtrohet
Prindët kan harru qysh fmija edukohet
Pom dhemb kryt lot pikojne prej dites qe e gjeta
Fakti qe shqiptari merr lakmi n'analfabeta
E qikjo ish jeta
si handicap me t'meta
Injoranca na qorroi me ato zhdukjet e verteta....
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 10:49 am

ne jeten time ka qen nje cast
kur un per ty patenevoj
me ben te dua gjeste, fjal
kur ti pran meje me qendroje

e kunderta ndodhi ike larg
ne ato dit dimri te jetes sime
gjithmon gezimet ndanim bashke
perse me ike, me braktiseeeeeeeeee
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 11:26 am

sonte kemi dasem te gjith po kendojm
Djalin me te bukur sonte e martojme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 03, 2011 11:50 am

Ajo po qan per fatin e saj
zemra e saj ka plot vaj
ajo shum e do


Ajo n'ket jet jet shum po vuan
shum persona ju larguan
rrethi se do
shum gjera asaj ju ndryshuan...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 12:25 pm

love me,love me
say that you love me
fool me,fool me
oh,hay you do me
kiss me,kiss me
say that you miss me...
jhngfc


Disa fjale nga kenga qe degjoni... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 12:26 pm

tani e di vertet, cte sillet neper mend
nje dashuri qe dhemb,
nje dashuri qe vret..

ti ndjenjen time shkele
si te ish nje lule mbi tok
nje ish per mua ngele
nk mund te behesh kurre nje shok..

KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 12:31 pm

i will never sey never
i will fight till forever
whenever knock me down....


Disa fjale nga kenga qe degjoni... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sarita prej Mon Oct 03, 2011 12:54 pm

So after a year and 6 months, it's no longer me that you want
But I love you so much, it hurts, never mistreated you once
I'll pour my heart out to you, let down my guard, swear to God
I'll blow my brains in your lap, lay here and die in your arms
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:20 am

skam nerva me shkrujt kshu gjonash
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa fjale nga kenga qe degjoni... Empty Re: Disa fjale nga kenga qe degjoni...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi