Programe Forum - Welcome
Mallakastër, vrau barbarisht babain, arrestohet 53-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mallakastër, vrau barbarisht babain, arrestohet 53-vjeçari

Shko poshtë

Mallakastër, vrau barbarisht babain, arrestohet 53-vjeçari Empty Mallakastër, vrau barbarisht babain, arrestohet 53-vjeçari

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 7:23 am


Një shtetas i moshës 53 vjeç ka rënë në prangat e policisë në Mallakastër ditën e sotme pasi dyshohet se ka vrarë babain e tij.
Arrestiomi i të dyshuarit, Shefqet Pashai, ka ndodhur në ora 14:30.
Policia theksoi se vrasja e shtetasit Selman Pashai, ka ndodhur sot në vendin e quajtur “Lugina e fshatit Ninsh”, komuna Fratar.
Viktima është qëlluar me mjete të forta derisa ka gjetur vdekjen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mallakastër, vrau barbarisht babain, arrestohet 53-vjeçari Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi