Programe Forum - Welcome
Athinë, pako-bombë emigrantes shqiptare në zyrën e biznesit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Athinë, pako-bombë emigrantes shqiptare në zyrën e biznesit

Shko poshtë

Athinë, pako-bombë emigrantes shqiptare në zyrën e biznesit Empty Athinë, pako-bombë emigrantes shqiptare në zyrën e biznesit

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 7:30 am


Një emigrante shqiptare në Athinë ka rënë pre e një shpërthimi i cili ka dëmtuar biznesin e saj.
Mësohet se 21-vjeçarja është vënë seriozisht në rrëzik pasi sot në mëngjes ka gjetur në derën e minimerketit të saj në lagjen “Sepolia”, një pako.
Sapo shqiptarja ka tentuar të hapë derën, pakoja ka shpërthyer duke i shkaktuar shqiptares plagë të shumta në duar, qafë e kraharor.
Sipas burimeve nga policia greke lënda shpërthyese ka qenë i tipit F1, prodhim rus. Hetuesit kanë thënë se ndonëse sulmi kma qenë i rëndë, emigrantja shqiptare nuk rezulton e përfshirë në aktivitete kriminale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Athinë, pako-bombë emigrantes shqiptare në zyrën e biznesit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi