Programe Forum - Welcome
45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg

Shko poshtë

45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg Empty 45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 6:20 am

45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg Gjykataaa-300x183
Një grua nga Kent do të përballet me dënimin prej 16 muajsh burg për shkak se ka kryer marrëdhënie seksuale me një qen. Tracy Woolridge nga Canterbury u arrestua nga policia pasi në shtëpinë e saj u gjenden imazhet. Ajo gjithashtu ka pranuar para gjykatës se ka kryer marrëdhënie seksuale edhe më një fëmijë. Ndaj gruas tanimë rëndojnë akuzat e sipërpërmendura që e detyrojnë të qëndrojë pas hekurave së paku për 16 muaj. 45 vjeçarja nuk përbën të vetmen që dënohet për këtë çështje pasi kohët e fundit janë shtuar rastet e gjykuara për vepra të tilla penale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

45 vjeçarja seks me qenin, rrezikon 16 muaj burg Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi