Programe Forum - Welcome
linku i chatit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


linku i chatit

Shko poshtë

linku i chatit Empty linku i chatit

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 10:50 am

Kodi:
<iframe width="600%" height="680px" scrolling="no" frameborder="0" src="http://embed.mibbit.com/?server=irc.Fajtori.com&channel=%23amore&nick=programe%3F%3F&customprompt={SIMPLETEXT}&customloading=Contacting%20the%20IRC%20server...&settings=1529ea977baeb4471a913b48465ca96e"></iframe>


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

linku i chatit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

linku i chatit Empty Re: linku i chatit

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 10:52 am

Kodi:
<CENTER><IFRAME style="WIDTH: 86.77%; HEIGHT: 314px" align=top marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://widget.mibbit.com/?settings=9d048172d4d688e32dd446bbe5890b4e&server=irc.fajtori.com&channel=%2C%23shqiperia,%2C%23amore&autoConnect=true&Vizituar Nga Http://programe.forumattivo.it/=true&autoConnect=true&nick=Programe%3F%3F" frameBorder=0 width="100%" scrolling=on height=470 valign="right"></IFRAME></CENTER>


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

linku i chatit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi