Programe Forum - Welcome
Gjendet i vrarë në apartament 50 vjeçari në Fushë Krujë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gjendet i vrarë në apartament 50 vjeçari në Fushë Krujë

Shko poshtë

Gjendet i vrarë në apartament 50 vjeçari në Fushë Krujë Empty Gjendet i vrarë në apartament 50 vjeçari në Fushë Krujë

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 5:16 am


Policia e Fushë Krujës njoftoi se mbrëmë në orët e vona është gjetur i vrarë në apartamentin e tij shtetasi 50 vjeçar Viktor Selimi. Viktima sipas policia ka gjasa të ketë kryer një vetëvrasje por gjithsesi të gjitha pistat janë ende të hapura nga grupi i ekspertizës që ka mbërritur në vendngjarje. Nga të dhënat paraprake të policisë në apartamentin e viktimës, pranë trupit të pajetë është gjetur një pistoletë. Kjo përbën edhe provën kryesore të vërtetimit të dyshimeve se kemi të bëjmë me një vetëvrasje.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjendet i vrarë në apartament 50 vjeçari në Fushë Krujë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi