Programe Forum - Welcome
Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon”

Shko poshtë

Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon” Empty Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon”

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 5:20 am

Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon” Katie_price-212x300
33-vjeçarja Kate Price, modele e famshme britanike, i është nënshtruar tashme pese operacioneve plastike ne gjoksin e saj, te fundit per ta kthyer siç e kishte vite me pare. Cortney Love, edhe pse 47 vjeç, vazhdon t’i nënshtrohet trajtimeve kirurgjikale.
Ajo shprehet se kerkon gjithnjë te kete nje imazh ndryshe dhe operacionet jane mënyra me e mire. Këngëtarja Mel B, ish pjesëtare e Space Girls, ka ribere gjoksin e saj, per te ngushëlluar veten pas divorcit. Edhe kolegia e saj, Victoria Beckam i është nënshtruar disa operacioneve, duke nisur qe nga buzet, hunda dhe padyshim gjoksi.
Aktorja Megan Fox, edhe pse është shpallur si nje nder femrat me seksi te botes, nuk i ka shpëtuar tundimit per te rregulluar diçka nëpërmjet bisturisë.
Jane keto emra por edhe shume te tjere si Kelly Roëland, Janet Jackson, Christina Aguilera, Karmen Electra, Britney Spears, Pamela Anderon etj., te cilat edhe pse jane ne forme te përkryer, serish kërkojnë me te mirën, edhe pse kjo mund te arrihet përmes bisturive


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon” Empty Re: Shtohet lista e femrave VIP që “fryhen me silikon”

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:16 pm

epo kur je vip duhet ti kushtosh rendesi vetes dhe jo te dalesh e thjeshte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi